.

.

New
Бебе најважните работи за дино ќебе за момчиња и девојчиња со бебе Дино Лови безбедносно ќебе пал - сет за бебиња за диносауруси

Бебе најважните работи за дино ќебе за момчиња и девојчиња со бебе Дино Лови безбедносно ќебе пал - сет за бебиња за диносауруси

DEN 241.92

Стока
Во продавницата

Реверзибилно Dino Lovey Clain : Печатено супер мек допир безбедносно ќебе ги смирува бебињата, новороденчињата и мали деца. Бебе ќебето за диносаурус : Ова бебе со бебиња од дино руно во сина боја има супер меко чувство, а мек звук на „крцкање“ што произведува дино! Вашето бебе или малото ќе сакаат да фаќаат, грицкаат и да комуницираат со тоа. Бебе ќебе за креветчиња за момчиња и девојчиња : Овој сет за бебиња Dino Baby е декоративен, меки, 30 X40 ќебе совршено за додавање на завршен допир на кој било простор за новороденче, новороденче, дете, предучилишно училиште или дури и градинки. A-R0 AR-Adable Pals Pals : Минки фрлање ќебе е пријатно и удобно, без да биде премногу топло или не е доволно топло! Совршено е за сите сезони и температури, а Диносаурус Lovey е одлично да се прегрне за време на дремат во предучилишна возраст!. Упатства за материјали и нега : Мики бебето Шерпа ќебе е 100% полиестер со меки памук (ексклузивно за дизајн). Ако вашите праисториски пријатели се извалкаат, не грижете се! Испратете ги за пливање во мијалник и следете ја наставата за лесна нега на ознаките. Реверзибилно Dino Lovey Clain : Печатено супер мек допир безбедносно ќебе ги смирува бебињата, новороденчињата и мали деца. Реверзибилно Dino Lovey Clain : Печатено супер мек допир безбедносно ќебе ги смирува бебињата, новороденчињата и мали деца. Бебе Дино ќебиња за момчиња и девојчиња се совршено бебе за постелнина за бебиња за спални соби за расадници и мали деца, а првиот пријател со животно на бебето е сигурен дека ќе украси, воодушевува, забавува и осветлува секоја просторија! Сините дино ќебиња, разиграно, се разиграат и околу ќебето за руно од Дино и со гушката, реверзибилна ќебе за прицврстување на диносаурус. Идеално како подарок за туширање за бебиња, добредојде на новата мала скапоцена на вашето семејство на светот со сет за бебиња, што сигурно ќе биде проследено со најслатките соништа, без коски за тоа.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи