.

.

New
35 компјутери јасни кутии за корист Транспарентен правоаголник ПВЦ пластични кутии 40 компјутери Ви благодариме налепници за етикета и 1 ролна златна лента за свадб?

35 компјутери јасни кутии за корист Транспарентен правоаголник ПВЦ пластични кутии 40 компјутери Ви благодариме налепници за

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Убава комбинација : Пакетот содржи 35 парчиња јасни кутии за третмани со мерење на приближно. 3 x 3 x 3 инчи, 40 парчиња бело и злато благодарам налепници на етикета и 1 ролна од 10 метри златна лента, убава комбинација за да ги задоволите вашите потреби за пакување на подароци. Квалитетен и сигурен материјал : Чистата кутија за правоаголник е изработена од квалитетна ПВЦ пластика, која е мазна и безбедна за употреба, не е лесен за кршење или кавга, сигурен и долготраен; Забележете дека има заштитен филм на површината, извадете го пред употреба. Погодно за склопување : Јасните кутии за подароци се рамни пред инсталацијата, и тие се лесни и погодни за склопување, само преклопете по линијата, не се потребни лепак или други алатки. Убави украси : Јасните кутии за фаворити во комбинација со златна лента и бело злато благодарам налепници на етикетата може да се применат како убави украси или реквизити за вашите забави, добро се совпаѓаат со вашите настани и додаваат поголем шарм. Разновидни апликации : Може да се примени чиста пластична кутија за правоаголник за складирање на многу предмети, како што се бонбони, кекс, чоколадо, закуски и така натаму, убаво за роденденска забава, свадбена забава, забава за Ноќта на вештерките и многу повеќе. Карактеристики : Јасните пластични кутии за забави се погодни за повеќето прилики, како што се роденденска забава, свадбена забава, забава за Ноќта на вештерките, туш за бебиња, невестински туш, итн. И стилски, и може да биде убав подарок за вашите семејства и пријатели. Спецификации : Материјал за кутии : ПВЦ Пластична Колор : јасно, злато, големина на бело кутија : приближно. 3 x 3 x 3 инсепсинг Вклучува : 35 x Правоаголник ПВЦ Транспарентни кутии за подароци40 x Благодарам налепници за етикета1 ролна на златни ленти : Рачно мерење, ве молиме, оставете мали грешки на големината. Бојата може да постои мала разлика како резултат на различните прикази на екранот. Ве молиме, бидете внимателни кога ја користите лентата и избегнувајте заплеткана несреќа.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи