.

.

New
Шарени Коњ Склопувачки Канти За Складирање Основи Преклопување Ткаенина Коцки За Складирање Организатор Кутии Со Рачки

Шарени Коњ Склопувачки Канти За Складирање Основи Преклопување Ткаенина Коцки За Складирање Организатор Кутии Со Рачки

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

СТП+платно. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : овие смешни канти за складирање на преклопување се изработени од стп+платно, структурата е цврста, издржлива и нема лесно да ги гребе предметите,тоа е совршено складирање за дневна соба,спална соба,бања,сара и занаетчиска соба. Канти За Складирање Што може да се преклопат : овие украсни коцки за складирање што се склопуваат може да се преклопат,за да можат лесно да се чуваат кога не се користат или транспортираат,само преклопете ја корпата за складирање за да заштедите простор. Функционални Корпи За Организација : Овие корпи за складирање платно може да се користат како корпи за плакари,организатори за складирање играчки,корпи за полици,корпи за бања,канти за складирање облека,канти за складирање плакари за организаторите на расадникот. Практично Преклопување : рачките од двете страни на кутијата за складирање се погодни за ракување со кутијата за складирање,страната на кутијата има силен картон и отстранлив долен панел,така што може да се преклопи за лесно складирање. Повеќенаменски : Овие корпи за складирање може да се стават во дневната соба или спалната соба за складирање на сарафани,играчки,списанија итн., тие се практични и мултифункционални,што ја прави вашата околина почиста,почиста и уредна. СТП+платно. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : овие смешни канти за складирање на преклопување се изработени од стп+платно, структурата е цврста, издржлива и нема лесно да ги гребе предметите,тоа е совршено складирање за дневна соба,спална соба,бања,сара и занаетчиска соба. Канти За Складирање Што може да се преклопат : овие украсни коцки за складирање што се склопуваат може да се преклопат,за да можат лесно да се чуваат кога не се користат или транспортираат,само преклопете ја корпата за складирање за да заштедите простор. Функционални Корпи За Организација : Овие корпи за складирање платно може да се користат како корпи за плакари,организатори за складирање играчки,корпи за полици,корпи за бања,канти за складирање облека,канти за складирање плакари за организаторите на расадникот. Практично Преклопување : рачките од двете страни на кутијата за складирање се погодни за ракување со кутијата за складирање,страната на кутијата има силен картон и отстранлив долен панел,така што може да се преклопи за лесно складирање. Повеќенаменски : Овие корпи за складирање може да се стават во дневната соба или спалната соба за складирање на сарафани,играчки,списанија итн., тие се практични и мултифункционални,што ја прави вашата околина почиста,почиста и уредна. Склопувачки Коцки За Складирање Преклопливи Канти За Ткаенини Со Двојни Рачки Организација Кутија За Складирање Играчки Облека Хартија Книги Во Плакарот Спална Соба Дневна Соба.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи