.

.

New
1960 Топпс # 200 Вили Мејс Сан Франциско гиганти ПСА ПСА 4,00 гиганти

1960 Топпс 200 Вили Мејс Сан Франциско гиганти ПСА ПСА 4,00 гиганти

DEN 7120.00

Стока
Во продавницата

Оваа картичка е професионално оценета од ПСА. Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете. Мора да има за секој обожавател на Вили Мејс!. Одлично за секој колекционер на гиганти во Сан Франциско. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. Оваа картичка е професионално оценета од ПСА. Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете. Мора да има за секој обожавател на Вили Мејс!. Одлично за секој колекционер на гиганти во Сан Франциско. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. 1960 Топпс # 200 Вили Мејс Сан Франциско гиганти (Бејзбол картичка) ПСА ПСА 4,00 гиганти. Картите на Дин е основана во 2001 година од страна на Дин Ханли, колекционерски колекционер на картички и стана водечки онлајн продавач на гроздобер спортски картички и картички што не се спорти. Нашиот инвентар порасна на повеќе од еден милион гроздобер картички и имаме персонал од 14 вработени и канцелариски простор од 5000 квадратни метри во Синсинати, Охајо за да ви понуди брза и лична услуга. Дин исто така има напишано две книги за собирање гроздобер бејзбол картички. Ако ќе ни дадете можност да го заработите вашиот бизнис, ќе ви биде драго што направивте. Ние го гарантираме! Sn : 20b 00 0287.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи