.

.

New
Прстени од салфетка Длвкхкл поставиле stearsвончиња за порибување на венци

Прстени од салфетка Длвкхкл поставиле stearsвончиња за порибување на венци

DEN 9004.80

Стока
Во продавницата

Совршен натпревар со најразлични распоред на табели и додатоци ,. Бака од прстенот од салфетка може да ги направи вашата трпезариска маса и салфетки повеќе уредни。. Чиста и уредна, раскошна вечера за вас и вашите гости。. Овој прстен за салфетка може да се користи постојано, ако е валкан, избришете го со влажен сунѓер。. Погодно за секојдневниот живот и фестивали, како што се свадби, вечери, Божиќ, Денот на благодарноста и други прилики 。. Совршен натпревар со најразлични распоред на табели и додатоци ,. Бака од прстенот од салфетка може да ги направи вашата трпезариска маса и салфетки повеќе уредни。. Чиста и уредна, раскошна вечера за вас и вашите гости。. Овој прстен за салфетка може да се користи постојано, ако е валкан, избришете го со влажен сунѓер。. Погодно за секојдневниот живот и фестивали, како што се свадби, вечери, Божиќ, Денот на благодарноста и други прилики 。. Совршен натпревар со најразлични распоред на маса и додатоци , ток на прстенот со салфетки може да ги направи вашата трпезариска маса и салфетки повеќе уредни и уредни, раскошна вечера за вас и вашите гости - овој прстен за салфетка може да се користи постојано, ако е валкана, Избришете го со влажен сунѓер за секојдневен живот и фестивали, како што се свадби, вечери, Божиќ, Денот на благодарноста и други прилики Поради разликите во различни монитори, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на производот.2. Во споредба со вашата детална големина, оставете грешка од 0,1-0,5 см поради рачното мерење. Предмет на физички предмет. Осветлете ја вашата маса во разни прилики, како свадби. За сите салфетки и прилики.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи