.

.

New
Хсил Восок Комплет За Отстранување На Влакна Природен Мед Восок Надградба Систем За Греење Ролна На Восок Комплет За Отстранување На Влакна

Хсил Восок Комплет За Отстранување На Влакна Природен Мед Восок Надградба Систем За Греење Ролна На Восок Комплет За Отстранување

DEN 655.84

Стока
Во продавницата

Комплет за депилација Безболен-отстранување на комплетот за депилација на косата вграден ДИСПЛЕЈ ПРЕДВОДЕН од температурата што го прави восокот брзо да се стопи како што сакате.Погоден за коса на градите, рацете, нозете, бикини и други делови и за салони за убавина, бањи, personal домови. Природен Восок Од Мед-комплетот За Депилација за отстранување на влакна доаѓа со природни благи состојки и масло од мед во неговото јадро од боички што ја прави кожата чувство на удобност и шармантност.Додека одлична адсорпција може да ги отстрани сите видови на коса цврсто коса од коренот нагоре ефикасно. Надградба На Системот За Греење-комплетот За Восок е направен со висококвалитетен посилен алуминиумски лим за топлинска спроводливост, така што потребни се околу 20 минути за да се стопи восокот и подготвен за употреба. Со моќна ефикасност на греењето, тоа е најкорисното отстранување на влакна при патување, одмор или дома. Совршен За Носење-Благодарение на дизајнот со мини големина, комплетот за восок е совршен за носење и одговара на природно добиените состојки и без иритирачки мирис што ви го обезбедува најдоброто од вас, без разлика дали работите или уживате во одличното време со вашето семејство. Кожата секогаш одржува мазна и мека. Што има во пакетот-отстранувањето на влакна од комплетот за восок вклучува Дигитален Восок Грејач 1x, Вегански Восок Со Ниска Температура 2x, Марамчиња За Восок 12x, Восочни Ленти 100x, Пар Ракавици 1x.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи