.

.

New
Наука како магија, но вистински возрасни спортски спортови на отворено, мода, моден тексас бејзбол капа, каубојски капа за мажи и жени

Наука како магија, но вистински возрасни спортски спортови на отворено, мода, моден тексас бејзбол капа, каубојски капа за мажи

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

☀ направен од 100% памук. ☀ Исклучителна изработка, висок квалитет и издржлива. ☀ Се препорачува да се миете со рака, да не се бели и да се впива долго време. ☀ Кога сте на отворено, оваа каубојска капа на протекување ја штити вашата кожа од УВ зраците додека го одржувате горниот дел од главата дише и ладно. Тоа е задолжителен производ за вашите спортови на отворено. ☀ Велкро на задниот дел од оваа каубојска капа може да се прилагоди за да му овозможи на стакло да се вклопи подобро на главата за поудобно вклопување. Стилска и шик шема на капачето може да ја изрази вашата личност. ☀ направен од 100% памук. ☀ Исклучителна изработка, висок квалитет и издржлива. ☀ Се препорачува да се миете со рака, да не се бели и да се впива долго време. ☀ Кога сте на отворено, оваа каубојска капа на протекување ја штити вашата кожа од УВ зраците додека го одржувате горниот дел од главата дише и ладно. Тоа е задолжителен производ за вашите спортови на отворено. ☀ Велкро на задниот дел од оваа каубојска капа може да се прилагоди за да му овозможи на стакло да се вклопи подобро на главата за поудобно вклопување. Стилска и шик шема на капачето може да ја изрази вашата личност. Ние ги цениме нашите клиенти и сме посветени да ви обезбедиме 100% задоволство. Ако имате какви било прашања во врска со производот, Ве молиме слободно контактирајте не и ние ќе одговорите на вашата порака што е можно поскоро во рок од 24 часа.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи