.

.

New
Силиконски ленти COEPMG 22мм за Suunto 9 Peak Outdoors Sport Smart Watch Dishable for Coros Vertix заменски нараквица за замена

Силиконски ленти COEPMG 22мм за Suunto 9 Peak Outdoors Sport Smart Watch Dishable for Coros Vertix заменски нараквица за замена

DEN 228.64

Стока
Во продавницата

100% сосема нови и квалитетни, лесни за прилагодување на должината за да одговара на зглобот, една големина одговара на сите. Направено од квалитетен органски силика гел, еколошки и здрава, мекоста е умерена и многу удобна. Мекоста е умерена, носи многу удобно, обликување на компресија, цврсто и издржливо, лента за носење лента/лента за зглоб, погодна за оригиналниот часовник. Лесно за вметнување и отстранување, многу погодно за вашиот часовник. Исклучителната изработка и стилскиот дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи