.

.

New
Заштитник На екранот Дизајниран За Panasonic Lumix DMC-FX7 Дигитална Камера-Maxrecor Nano Matrix Crystal Clear

Заштитник На екранот Дизајниран За Panasonic Lumix DMC-FX7 Дигитална Камера-Maxrecor Nano Matrix Crystal Clear

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

КРИСТАЛНО ЈАСНА ТРАНСПАРЕНТНОСТ-Доживејте ги целосните ефекти на вашиот неверојатен дисплеј со овој супер тенок, НО 9-ЧАСОВЕН штит што го штити вашиот уред без да влијае на чувствителноста на екранот на допир.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи