.

.

New
14 Парчиња 32 мл Пластични Шишиња Со Вода Рефус Големи Спортски Шишиња Со Вода Со Вага Еднократно Шише Со Вода Со Капак Отпорен На Истекување За Возрасни Деца Фитнес ?

14 Парчиња 32 мл Пластични Шишиња Со Вода Рефус Големи Спортски Шишиња Со Вода Со Вага Еднократно Шише Со Вода Со Капак Отпорен

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Доволна Количина : ќе добиете 14 парчиња темно сини шишиња со вода со ремени, доволни количини можат да ги задоволат вашите потреби за секојдневна употреба и замена, исто така може да бидат идеални подароци. Капацитет Шишиња Со Вода : нашите шишиња со вода рефус доаѓаат со внимателни ремени, имаат транспарентен изглед за да ги задоволат дневните потреби за вода на вашето тело; нашите рефус шишиња со вода за повеќекратна употреба се неопходни за секоја фитнес цел, вклучувајќи губење на тежината, контрола на апетитот, работа во канцеларија и целокупно здравје. Практичен Дизајн : овие спортски шишиња со вода рефус имаат голем капацитет дизајн од 32 мл; капакот на превртување е дизајниран со брзо отворање на устата на протокот на вода; шишињата со вода детскиот рефус може лесно да се отвори, отпорен на истекување, отпорен на прашина и доаѓа со цврст ремен за раце, лесен за носење и лесен за чистење. Квалитетен Материјал : нашите најголеми шишиња со вода се изработени од квалитетен пластичен материјал ЗА КОМПЈУТЕР, без мирис и безбеден и здрав за секојдневно пиење вода. Идеален Подарок За Спорт и На Отворено : нашите фитнес спортски шишиња со вода се убави, што ги прави убави подароци за пријателите, семејството и колегите кои сакаат фитнес, дома или во канцеларија, и тие ќе ги сакаат овие внимателни подароци.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи