.

.

New
Алаза виолетова мандала галаксиска креветче за креветчиња опремени листови за басинет за момчиња бебе девојчиња дете, стандардна големина 52 x 28 инчи

Алаза виолетова мандала галаксиска креветче за креветчиња опремени листови за басинет за момчиња бебе девојчиња дете, стандардна

DEN 431.84

Стока
Во продавницата

Еластичен материјал : 95 % полиестер и 5 % спандекс (вода под 104 ℉, миење на рацете или миење на машината). Големина : S-39x27x5 инч кој е погоден за Playard. M-52x28x9 инч кој е погоден за креветчиња. Мека и дишење : Направено од висококвалитетни материјали за да се осигура дека овие пакувања и листови за игра се меки, удобни и дишат. Донесете добар сон и играјте време за вашите деца. Лесно е да се облече : Еластичен материјал гарантира дека можете лесно да го ставите листот на креветот на бебето без да го кине. Интересни отпечатоци : Ние дизајниравме стотици илјади различни слатки обрасци, како што се животни, цвеќиња, овошје, фестивали, етнички, цртани и сезони и така натаму. Веруваме дека може да ја фати вашата убов. Еластичен материјал : 95 % полиестер и 5 % спандекс (вода под 104 ℉, миење на рацете или миење на машината). Големина : S-39x27x5 инч кој е погоден за Playard. M-52x28x9 инч кој е погоден за креветчиња. Мека и дишење : Направено од висококвалитетни материјали за да се осигура дека овие пакувања и листови за игра се меки, удобни и дишат. Донесете добар сон и играјте време за вашите деца. Лесно е да се облече : Еластичен материјал гарантира дека можете лесно да го ставите листот на креветот на бебето без да го кине. Интересни отпечатоци : Ние дизајниравме стотици илјади различни слатки обрасци, како што се животни, цвеќиња, овошје, фестивали, етнички, цртани и сезони и така натаму. Веруваме дека може да ја фати вашата убов. Меките и дишените врвни материјали обезбедуваат листовите да бидат меки, удобни и дишат. Донесете добар сон и среќно време на игра за вашите деца. Од суштинско значење за креветчето / playard добро се вклопуваат за редовен или мини кревет за креветчиња / пакет N Play. Лесно ставете го или извадете го од креветчето без лисја за кинење. Лесна грижа за миење на рацете и машина за мијалник. Ставете го листот во машината за перење со вода под 104. Заштедете повеќе време за мајки. Симпатични обрасци Постојат стотици илјади различни слатки обрасци за вас и вашето бебе. Листовите не само што ја чуваат креветчето чиста, туку и добро ја украсуваат куќата.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи