.

.

New
Мода Кремирање Урн Ѓердан Осло мапа Кремирање Урн Ѓердан, скандинавија Мапа Кремирање Урн Ѓердан, Норвешка Кремирање Урн Ѓердан, Осло Урн Осло Мапа Урн Осло Кремир?

Мода Кремирање Урн Ѓердан Осло мапа Кремирање Урн Ѓердан, скандинавија Мапа Кремирање Урн Ѓердан, Норвешка Кремирање Урн Ѓердан,

DEN 76.80

Стока
Во продавницата

МАТЕРИЈАЛ : Нерѓосувачки Челик,високо отпорен на 'рѓа, корозија и оцрнување, Цврст И Издржлив,Големина На Информации - Големина На Шише : 5, 3смх1, 5см;големина на сплит прстен : 2,5 см(1");Должина На Синџирот : 60см(24").Кабохон Дијаметар : 18мм*25мм, Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет. Анодизирани Алуминиумски Ur Урни За Кремирање со херметички и водоотпорна внатрешна вијала,Прекрасен спомен и спомен,Квалитетни Материјали, Погодни за давање подароци. Рекламите за двојна Употреба Доаѓаат со ѓердан Со Синџир и Приврзок за Клучеви, Користете Како Ѓердан За Приврзоци или Приврзок за Клучеви. Висока полирана Површина, Мазна и Удобна за Носење.Ова може да се користи за накит за кремирање, накит од урна, Урна за Кремирање, ѓердани за пепел, урни за пепел. Прекрасни Споменици И Спомен Накит Овој Приврзок За Цилиндар Може да се Отвори и Држи Мала Количина Сушено Цвеќе, Нечистотија,Специјални Пораки, Коса, Парфем, Креми големина На сплит прстен : 2,5 см(1");Должина На Синџирот : 60 см(24").Кабохон Дијаметар : 18мм*25мм, Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.2.Анодизирани Алуминиумски Ur Урни За Кремирање со херметички и водоотпорна внатрешна вијала, Прекрасен спомен и спомен,Квалитетни Материјали,Погодни за давање подароци 3.Рекламите за двојна Употреба Доаѓаат со ѓердан Со Синџир и Приврзок за Клучеви, Користете Како Ѓердан За Приврзоци или Приврзок за Клучеви. Висока полирана Површина, Мазна и Удобна за Носење.Ова може да се користи за накит за кремирање, накит од урна, Урна за Кремирање, ѓердани за пепел, урни за пепел. 4.Прекрасни Споменици И Спомен Накит Овој Приврзок За Цилиндри Може да се Отвори и Држи Мала Количина Сушено Цвеќе, Нечистотија,Специјални Пораки, Коса, Парфем, Креми И Пепел,Одличен Подарок за Семејството и Пријателите да Ги Негуваат Саканите.Приврзокот од нерѓосувачки Челик со врвен Степен никогаш нема да 'рѓосува, кородира,' рѓа или дамка. Завртката и гумената заптивка обезбедуваат цврста заптивка за да го задржат вашето домашно милениче или пепел од човечка урна.5.Цилиндар Меморијал Пепел Приврзок Кремирање Урна Ѓердан-убава нерѓосувачки челик кремирање урна, ЅВЕЗДЕНИ УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : 100% Гаранција за враќање На Парите. Доколку има некакви проблеми со купувањето, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот.Ако не сте задоволни со некој од нив,ве молиме секогаш контактирајте не прво пред да оставите повратни информации/преглед.Ние ќе се стремиме да ги решиме проблемите правилно на ваше целосно задоволство.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи