.

.

New
Булдог нега на кожата - Крајниот комплет за нега на брада, зелена

Булдог нега на кожата - Крајниот комплет за нега на брада, зелена

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Крајниот комплет за нега на брада на Булдог има сè што ви треба за да ја задржите брадата изгледа најдобро!. Овој специјален комплет за подароци е совршен за секој брадест човек во вашиот живот. Сетот содржи; 1x првично масло од брада 30мл, 1x оригиналниот шампон за брада 1x првично масло од брада 30мл, 1x оригиналниот шампон и балсам 200мл, 1x оригиналниот мелем за брада 75ml и чешел од брада.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи