.

.

New
1inch Радијален комплет за дискови на дискови Абразивна четка 1/8 3 2,35мм детално полирање на тркалото за полирање за додатоци за ротациони алатки

1inch Радијален комплет за дискови на дискови Абразивна четка 1/8 3 2,35мм детално полирање на тркалото за полирање за додатоци

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

1. Сетот на дискови на влакната може поефикасно да дебурира, чисти, да ги заврши и полските делови, мали области и неправилни места, без гребнатини. 2. Дијаметарот на дискот е 1 инч, а дијаметарот на рачката на ножот е 3мм / 2,35мм. 3. Овие радијални четки за влакната се многу погодни за правење накит, хоби и ракотворби, обработка на метали, резба на дрво и проекти за правење DIY. 4. Овие фини четки за песок имаат добра еластичност и цврстина. 1. Сетот на дискови на влакната може поефикасно да дебурира, чисти, да ги заврши и полските делови, мали области и неправилни места, без гребнатини. 2. Дијаметарот на дискот е 1 инч, а дијаметарот на рачката на ножот е 3мм / 2,35мм. 3. Овие радијални четки за влакната се многу погодни за правење накит, хоби и ракотворби, обработка на метали, резба на дрво и проекти за правење DIY. 4. Овие фини четки за песок имаат добра еластичност и цврстина. Дијаметар на рачката на алатката : околу 3 мм (1/8 инчи) / 2,35 мм (0,092 инчи) дијаметар на дискови : околу 1 инч (25 мм) Централната дупка на дискот : 2мм (0,08инч) .Материјал : најлон + алумина Честички.Панаж Вклучува : сет од 64 парчиња или сет од 32 парчиња.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи