.

.

New
Нов 81Y9727 81Y9726 500GB 7.2K 6GBPS NL SATA 2.5 SFF HS HDD | Бесплатна домашна и меѓународна испорака

Нов 81Y9727 81Y9726 500GB 7.2K 6GBPS NL SATA 2.5 SFF HS HDD | Бесплатна домашна и меѓународна испорака

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Бренд нов 81 Y9727 81 Y9726 500 GB 7.2 K 6 GBPS NL SATA 2.5 "SFF HSD. Хард дисковите нудат највисоко ниво на перформанси и сигурност за најпребирливите оптоварувања на апликации. Уметничките погони за претпријатија ви помагаат да ги подобрите времињата на реакција на серверот. Центрите за податоци. Хард дисковите се идеални за обработка на трансакциите, апликации за бази на податоци, големи анализи на податоци и компјутери со високи перформанси. Нови 0 часови за употреба 100% здравство. Бренд нов 81 Y9727 81 Y9726 500 GB 7.2 K 6 Gbps NL SATA 2.5 "SFF HDD. Хард дисковите нудат највисоко ниво на перформанси и сигурност за најсложените оптоварувања на апликации. Упатството за претпријатија ви помагаат да ги подобрите времето на одговор на серверот. Ефикасните погони обезбедуваат моќност за центрите за податоци ограничени во просторот. Хард дисковите се идеални за обработка на трансакциите, апликации за бази на податоци, големи анализи на податоци и компјутери со високи перформанси. Нов 0 часови за употреба 100% здравје. Сосема нов 81 Y9727 81 Y9726 500 GB 7.2 K 6 GBPS NL SATA 2.5 "SFF HS HDD.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи