.

.

New
JKUYWX Танц Рака Фан Партија Свадба Матурска Рака Виткање Чипка Ткаенина Ретро Занает Подарок Вентилатор Дома Декорација

JKUYWX Танц Рака Фан Партија Свадба Матурска Рака Виткање Чипка Ткаенина Ретро Занает Подарок Вентилатор Дома Декорација

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Начини да останете ладни на сонце. Тоа е и практично и високо декоративно. Чипка ткаенина. Нежна свиленкаста текстура. Свадби, забави во градината, забави со фенси фустани, театри и фотографија. Тој е со мала тежина и погоден за секојдневна употреба. Начини да останете ладни на сонце. Тоа е и практично и високо декоративно. Чипка ткаенина. Нежна свиленкаста текстура. Свадби, забави во градината, забави со фенси фустани, театри и фотографија. Тој е со мала тежина и погоден за секојдневна употреба. Начини да останете кул во sun.It е и практичен и високо декоративен.Чипка ткаенина. Нежна свиленкаста текстура.Свадби, забави во градината, забави со фенси фустани, театри и фотографијае мала тежина и погодна за секојдневна употреба.Големина : Прибл. 27 см боја : Беж/Бел/Црн Пакет вклучува : 1* Рачен Вентилатор (без други предмети за прикажување)Забелешка : 1. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-3 см.2. Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради разликите во компјутерските екрани и монитори. Ви благодариме за разбирањето!Облека Чевли Накит Женски Додатоци Рака Навивачи Виткање Навивачи.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи