.

.

New
3drose слика на мешан букет во корпа со слама капа. - Мачиња за подлога за биро

3drose слика на мешан букет во корпа со слама капа. - Мачиња за подлога за биро

DEN 1579.20

Стока
Во продавницата

Голема подлога за биро, 23 ”x 16” со висина од 0,08 ”што ќе смести многу уреди со големина. Разновиден за дома, канцеларија, училиште и игри, како и место за јадење за јадење. Мазна површина, која обезбедува површина без триење за движење на глувчето со брзина и контрола. Издржлива гума од гума од лизгање спречува да се лизне голема подлога на глувчето. Повеќенаменска употреба и ќе ги заштити површините од гребнатини, дамки и топлина. Лесно е да се исчисти со влажна крпа или сунѓер. Не користете груби средства за чистење. Добро работи на разни површини, вклучувајќи дрво, стакло, метал и мермерни површини. Одлична идеја за подароци за секоја пригода. Слика на мешан букет во корпа со слама капа Акварел биро место Место Мат е висококвалитетна подлога за биро со голема големина, 23 "x 16" со дебелина од 0,08 ". Печатено со исклучителни сублимирани дизајни. Разновидна за дома, канцеларија, училиште и игри. Оптимизиран за удобност и издржливост. Може да се користи и како место за место. Направено од гума рециклирана од тешки работи.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи