.

.

New
RCAWD SCX24 Продолжете го CVD погонот на вратилото на вратилото +4mm & противтежа на тркалото на тркалото, поставени за аксијални 1/24 SCX24 DriveShaft Divgrade

RCAWD SCX24 Продолжете го CVD погонот на вратилото на вратилото +4mm & противтежа на тркалото на тркалото, поставени за аксијални

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Нов дизајн, 4мм подолг, погоден за оригиналниот центар за хексадецимални тркала. За аксијална серија 1/24 SCX24. Можете да користите гуми со голема големина. Пакет вклучуваат : 4x Drive Shaft 4x Pin 4x Wheel Hex 4x тркала ореви. RCAWD има професионален тим на РЦ, доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас. Нов дизајн, 4мм подолг, погоден за оригиналниот центар за хексадецимални тркала. За аксијална серија 1/24 SCX24. Можете да користите гуми со голема големина. Пакет вклучуваат : 4x Drive Shaft 4x Pin 4x Wheel Hex 4x тркала ореви. RCAWD има професионален тим на РЦ, доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас. За аксијална серија 1/24 SCX24.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи