.

.

New
Fomiyes 12 PCS резервоарот пумпа за шише Шампон шише со акрилно миење и грижа

Fomiyes 12 PCS резервоарот пумпа за шише Шампон шише со акрилно миење и грижа

DEN 247.84

Стока
Во продавницата

Заменска пумпа за диспензери за сапун : - Компактен и преносен : Нашата замена за пумпа за диспензери за сапун е дизајнирана да испорача сапун или лосион и е лесен и зазема малку простор. Пумпа за диспензери за пена : Овој диспендер ви дава само количина на производ што ви треба, така што нема да мора да се надополнувате или да се пренесувате толку често. Како додаден, зазема помалку простор на вашата полица за туширање. Пумпа за замена : Може да биде за широк спектар на производи, вклучително и миење на устата и лосион. Патувањето е бидејќи се вклопува во повеќето шишиња и може да се префрли, исплакне и повторно да се користи по потреба. Замена на пумпата за диспензери за сапун : Нема повеќе негодување со повеќе шишиња или честопати треба да ги заменувате. Врвот на пумпата за балсам : Нашата замена на пумпата за сапун е дизајнирана да испорача сапун или лосион, мала тежина и зазема помалку простор. Пакетот вклучува карактеристики на пумпи за диспензери за замена од 12 x замена -Материјал : Акрилна пумпа за диспензери за миење на устата -боја : зелена, транспарентна пумпа за лосион за раце -Нота : Дијаметар на устата : 32мм Шампон пумпа -Големина : 15.00x5.50x0.60.60.60cm/5.89x2.16x0 Шампон пумпа за шише. - Цврстата замена на пумпата за сапун е конструирана од акрилик за да се обезбеди ладење, што може да се примени за термин за употреба пумпа за диспензерот. - Добрата изработка ви носи удобно користење искуство, пумпата за диспензери со сапун може да ви помогне многу пумпа за замена. - Нашата замена на пумпата за сапун е диспензерот/шишето со сапун, кое немате замена на врвот на диспензерот за сапун со сапун. - Пумпата за сапун е мазна и ефикасна за да се испорача дарежлива количина, може лесно да се вклопи во пумпата за сапун за рачни сапуни. - Овој вид пумпа за шишиња може да биде да се направат шишиња за миење на рацете, шишиња за складирање, шишиња со сапун и така натаму пумпа за диспензери за сапун. ГОДИНИ ОПИСЕРПЕРПЕРАЦИЈА ПУМП ПУМП ПУМП УБОВИ И ЕФИКТИВНИ РАБОТНИ ПРИСТАПИ Главата е лесна за контрола на течноста и работи добро со А. Широк спектар на рачни сапуни, диспензери за сапун, шишиња со лосион, итн. Пумпа за обложување на диспензерот за сапун Оваа глава за пумпа за диспензери за лосион е совршена за замена на пумпи за скршени шише, овозможувајќи ви повторно да ги користите додатоците за бањата.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи