.

.

New
Двојни Пирсинг Обетки Мали Свежи Мали Китови Паракорд Нараквица Со Повеќе Вртења Прилагодлив Накит Га2100 Метал

Двојни Пирсинг Обетки Мали Свежи Мали Китови Паракорд Нараквица Со Повеќе Вртења Прилагодлив Накит Га2100 Метал

DEN 1368.00

Стока
Во продавницата

Нараквиците Се Совршен Подарок За Семејството, Љубовниците И Пријателите. Совршен За Летна Плажа, Базен, Сурфање Или Која Било Друга Пригода Што Сигурно Ќе Ви Донесе Комплименти. Нараквиците Се Ткаени Од Памучна Нишка, Силни И Издржливи, Остануваат Добро Во Вода И Удобни За Спиење. Носете Го Секој Ден И По Многу Тушеви И Пливања, Изгледа Исто Како Штотуку Да Сте Го Купиле Без Никакво Истегнување Или Кршење. Нараквицата Додава Елеганција На Вашето Секојдневие . Можете Да Ги Носите Сами Или Сами. Почувствувајте Го Тоа По Ваш Вкус И Можете Да Го Носите За Да Го Разубавите Вашиот Целокупен Изглед. Стилска Нараквица Со Кул Луксузно Чувство За Современиот Маж Или Жена Кои Ја Ценат Убавината. Оваа Уникатна Кожна Нараквица Е Совршен Подарок За Сопруг, Сопруга, Мајка, Тато, Син, Ќерка, Момче, Девојка, Најдобар Пријател Или Вие. Нараквиците Се Совршен Подарок За Семејството, Љубовниците И Пријателите. Совршен За Летна Плажа, Базен, Сурфање Или Која Било Друга Пригода Што Сигурно Ќе Ви Донесе Комплименти. Нараквиците Се Ткаени Од Памучна Нишка, Силни И Издржливи, Остануваат Добро Во Вода И Удобни За Спиење. Носете Го Секој Ден И По Многу Тушеви И Пливања, Изгледа Исто Како Штотуку Да Сте Го Купиле Без Никакво Истегнување Или Кршење. Нараквицата Додава Елеганција На Вашето Секојдневие . Можете Да Ги Носите Сами Или Сами. Почувствувајте Го Тоа По Ваш Вкус И Можете Да Го Носите За Да Го Разубавите Вашиот Целокупен Изглед. Стилска Нараквица Со Кул Луксузно Чувство За Современиот Маж Или Жена Кои Ја Ценат Убавината. Оваа Уникатна Кожна Нараквица Е Совршен Подарок За Сопруг, Сопруга, Мајка, Тато, Син, Ќерка, Момче, Девојка, Најдобар Пријател Или Вие. Двојни Пирсинг Обетки Мали Свежи Мали Китови Паракорд Нараквица Со Повеќе Вртења Прилагодлив Накит Га2100 Металматеријал : Легура : 10гпроизводи вклучуваат : 1х нараквица.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи