.

.

New
Yizyif Девојки девојчиња Атлетска кошула затегнати капачиња за капакот на капакот на половината Активна резервоарска култура врвна спортска облека

Yizyif Девојки девојчиња Атлетска кошула затегнати капачиња за капакот на капакот на половината Активна резервоарска култура

DEN 74.40

Стока
Во продавницата

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. Полиестер, спандекс. Повлечете го затворањето. Сет вклучуваат : 1 п.п. активен врв на култура. Мали ракави за капа, вратот на екипажот, дизајнот на половината за завој. Повлечете го затворањето. Дишењето, брзо сува и истегната ткаенина обезбедува максимална удобност. Идеално за сите видови на танц, гимнастика, фитнес, тренинг и сценски перформанси, итн. Полиестер, спандекс. Повлечете го затворањето. Сет вклучуваат : 1 п.п. активен врв на култура. Мали ракави за капа, вратот на екипажот, дизајнот на половината за завој. Повлечете го затворањето. Дишењето, брзо сува и истегната ткаенина обезбедува максимална удобност. Идеално за сите видови на танц, гимнастика, фитнес, тренинг и перформанси на сцената, итн. -| градите - | - Должина 6 | - 5 -6 години - | - 23.0 "/58cm - | - 10.0"/26cm - 8 | - 7-8 години - | - 24,5 "/62cm - | - 11.0"/ 28cm - 10 - | - 8-10 години | - 26.0 “ /67cm-|-12.0"/30cm - 12 - | - 10-12 години | - 28.0 "/72cm - | - 12.5"/32cm - 14 - | - 13-14 години | - 30.0 "/77cm - | - 13,5"/34см.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи