.

.

New
Кабилок 4 парчиња Божиќни Ѕвона Приврзоци Божиќ Виси Декорација Виси Украси

Кабилок 4 парчиња Божиќни Ѕвона Приврзоци Божиќ Виси Декорација Виси Украси

DEN 188.32

Стока
Во продавницата

Можете да ги испратите Божиќните висечки ѕвона на вашите семејства и пријатели како подароци, тие ќе бидат среќни. Тие се направени од врвно дрво и железен материјал, кој може да се користи долго време. Може да биде добар украс за вашиот дом. Дајте поинакво чувство и среќно расположение. Висечките ѕвона се многу погодни за домови, канцеларии, кафулиња, хотели, новогодишни елки, спални соби, дневни соби и други места што сакате да ги декорирате. Исто така може да биде добра слика реквизитите за да се земе некои незаборавни слики со пријателите. Можете да ги испратите Божиќните висечки ѕвона на вашите семејства и пријатели како подароци, тие ќе бидат среќни. Тие се направени од врвно дрво и железен материјал, кој може да се користи долго време. Може да биде добар украс за вашиот дом. Дајте поинакво чувство и среќно расположение. Висечките ѕвона се многу погодни за домови, канцеларии, кафулиња, хотели, новогодишни елки, спални соби, дневни соби и други места што сакате да ги декорирате. Исто така може да биде добра слика реквизитите за да се земе некои незаборавни слики со пријателите. Опис Божиќните висечки ѕвона се направени од железо и дрвен материјал за долго време и издржлива употреба. Тие можат да бидат добри декори за вашиот дом. Донесете ново чувство и добро расположение. Потоа можете да ги користите како реквизити за фотографирање за да направите незаборавни слики со вашите семејства и пријатели.Карактеристики-Боја : Избрана Боја - Материјал : Железо и Дрво - Големина : Околу 10. 00Х7. 00Х3. 00см/3. 93Х2. 75Х1. 18во-тие се направени од врвно дрво и железен материјал, кои можат да се користат долго време.- Можете да ги испратите Божиќните висечки ѕвона на вашите семејства и пријатели како подароци, тие ќе бидат среќни.- Може да биде добар украси за вашиот дом. Дајте поинакво чувство и среќно расположение.- Исто така може да биде добра слика реквизитите за да се земе некои незаборавни слики со пријателите.- Висечките ѕвона се многу погодни за домови, канцеларии, кафулиња, хотели, Новогодишни елки, спални соби, дневни соби и други места што сакате да ги декорирате . Пакет Вклучувајќи 4 х Ѕвона.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи