.

.

New
40PCS злато M3 завртка M3X6 M3X8 M3X10 M3X12 6mm 8mm шестоаголник на капакот на капакот на капакот на капакот на капакот за рамка за RC FPV - комплет за рамка за беспилотни летала -

40PCS злато M3 завртка M3X6 M3X8 M3X10 M3X12 6mm 8mm шестоаголник на капакот на капакот на капакот на капакот на капакот за

DEN 271.84

Стока
Во продавницата

Боја : 40 парчиња M3x12. Пакетот вклучува : завртки за YFS M3. Број на модел : завртка М3. За типот на возилото : хеликоптери. Снабдување со алатки : Други. Боја : 40 парчиња M3x12. Пакетот вклучува : завртки за YFS M3. Број на модел : завртка М3. За типот на возилото : хеликоптери. Снабдување со алатки : Други. Детали : Дијаметар : M3 L должина : 6mm/8mm/10mm/12mmmatching навртка и мијалници : M3 Matery : Class Class Class 12.9 Изработено во Taiwan Package Вклучува : YFS M3 Screwspackage Вклучува : 40 x Списинки Специфики : Модел Број : М3 СВЕТСКИ ВЕХИК -Коил Атрибути на погон : ПЕРИФЕРСКИ ПЕРИФЕРСКИ ПЕРИФЕРСКИ СОВЕТНИЦИ/уреди : Делови на други делови/додатоци : Делови на други и ACCS : Други материјали : јаглерод фибергоригин : копно Chinarecommend Возраст : 12+y.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи