.

.

New
Хомојојо Стаклен Сад Сет Стаклен Сад Сет 6 Пара Стапчиња За Јадење Кинески Стапчиња За Јадење Корејски Стапчиња За Јадење Традиционални Јапонски Стапчиња За Јадењ?

Хомојојо Стаклен Сад Сет Стаклен Сад Сет 6 Пара Стапчиња За Јадење Кинески Стапчиња За Јадење Корејски Стапчиња За Јадење Традиционални

DEN 660.80

Стока
Во продавницата

Ппс, Милениче. КИНЕСКИ ДРВЕНИ СТАПЧИЊА за ЈАДЕЊЕ површината е мазна и тркалезна и не ја повредува устата. Можете да бидете сигурни дека ќе го користите. ЦРЕША ЦВЕТ СТАПЧИЊА за ЈАДЕЊЕ Удобно за држење. Погоден за употреба во домаќинството, како и за употреба во ресторани. ЈАПОНСКИ ДРВЕНИ СТАПЧИЊА за ЈАДЕЊЕ безбедна Машина за Миење Садови, материјалот е топлинско изолиран, тие нема да бидат лесни за пукање, или свиткување, без парчиња, без апсорпција на остатоци од храна или остатоци од сапуница. СТАПЧИЊА ЗА ЈАДЕЊЕ ВО ЈАПОНСКИ СТИЛ користат Издржливи Стапчиња За јадење Во Јапонски Кинески Стил за кујна и хотел. Еднократно, и. КОРЕЈСКИ ДРВЕНИ СТАПЧИЊА за ЈАДЕЊЕ Погоден За семејство, патување, кампување и фестивалска забава. Добра големина и за возрасни и за деца. Ппс, Милениче. КИНЕСКИ ДРВЕНИ СТАПЧИЊА за ЈАДЕЊЕ површината е мазна и тркалезна и не ја повредува устата. Можете да бидете сигурни дека ќе го користите. ЦРЕША ЦВЕТ СТАПЧИЊА за ЈАДЕЊЕ Удобно за држење. Погоден за употреба во домаќинството, како и за употреба во ресторани. ЈАПОНСКИ ДРВЕНИ СТАПЧИЊА за ЈАДЕЊЕ безбедна Машина за Миење Садови, материјалот е топлинско изолиран, тие нема да бидат лесни за пукање, или свиткување, без парчиња, без апсорпција на остатоци од храна или остатоци од сапуница. СТАПЧИЊА ЗА ЈАДЕЊЕ ВО ЈАПОНСКИ СТИЛ користат Издржливи Стапчиња За јадење Во Јапонски Кинески Стил за кујна и хотел. Еднократно, и. КОРЕЈСКИ ДРВЕНИ СТАПЧИЊА за ЈАДЕЊЕ Погоден За семејство, патување, кампување и фестивалска забава. Добра големина и за возрасни и за деца. Пакетот Вклучува 6 пара х Стапчиња За јадење Карактеристики-Големина : Околу 24,30Х0, 80Х0, 20см/ 9, 55Х0, 31Х0, 08ин. - Издржливи Јапонски Кинески стил стапчиња за јадење за кујна и хотел. Еднократно, и. - Изработен од квалитетен материјал,, густ и разноврсен, добар за здравјето при јадење. - Површината е мазна и тркалезна и не ја повредува устата. Можете да бидете сигурни дека ќе го користите. - Боја : Зелена златна. - Материјал : ППС, ПЕТ, стаклени влакна. - Погоден за семејство, патување, кампување и фестивалска забава. Добра големина и за возрасни и за деца. - Цврстиот дизајн и издржливиот квалитет ви овозможуваат да ги користите овие стапчиња за јадење долго време. Информации за стоки ова се едноставни модни стапчиња за јадење, изработени од квалитетен материјал, класичен и стилски, убав изглед и одлична текстура. Опремен со исклучителен изглед, погоден за земање. Добро чувство за раце, анти-лизгање и удобно држење, погодно за користење дома и ресторан.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи