.

.

New
ДЕПИЛА 1пц Чајната Кујна Аптека Елегантно Покриено Врежано Памучно Тенџере Мултифункционално Складирање На Мониста За Колачиња За Овошје Десктоп Чинија Кристалн?

ДЕПИЛА 1пц Чајната Кујна Аптека Елегантно Покриено Врежано Памучно Тенџере Мултифункционално Складирање На Мониста За Колачиња

DEN 423.84

Стока
Во продавницата

Стакло. РАЗНОВИДЕН САД за СКЛАДИРАЊЕ користи Тегла За Зачини За Бонбони Со Капак кружен резервоар за запечатување Со Голем капацитет, погоден за чување груби житарки и друга храна. КРИСТАЛНО БОНБОНИ јадење резервоарот за складирање е херметички, така што ја одржува сувата храна свежа, спречува истурање на течности. БОЖИЌ БОНБОНИ тегла заштитата На Затворениот капак ефикасно ја спречува влагата и. КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ Се Состоеше од задебелен и врвен стаклен материјал,, безбеден и здрав. исто така совршен додаток на вашиот дом кујна украси И.Стакло. РАЗНОВИДЕН САД за СКЛАДИРАЊЕ користи Тегла За Зачини За Бонбони Со Капак кружен резервоар за запечатување Со Голем капацитет, погоден за чување груби житарки и друга храна. КРИСТАЛНО БОНБОНИ јадење резервоарот за складирање е херметички, така што ја одржува сувата храна свежа, спречува истурање на течности. БОЖИЌ БОНБОНИ тегла заштитата На Затворениот капак ефикасно ја спречува влагата и. КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ Се Состоеше од задебелен и врвен стаклен материјал,, безбеден и здрав. исто така совршен додаток на украсите на вашата домашна кујна и Список Со Депилапакети 1 х Карактеристики За Складирање-има добра цврстина и цврстина и може директно да се контактира со Тегла За Складирање Запечатена со храна.- Големина : 11, 30Х8, 40Х8, 40см/ 4, 44Х3, 30Х3 Елегантна Тегла За Складирање.- Има добра затегнатост на воздухот, а храната не е лесно да се биде влажно стакло бонбони јадење.- Бидејќи теглата е проѕирна, содржината можете да ја видите на прв поглед стаклена тегла со бонбони.- Материјал : стаклени украсни тегли за бонбони-Боја : транспарентност слатки тегли за складирање-Убава форма, фина изработка и широка примена за употреба во домашна Тегла За Бонбони.- Ефикасно изолирајте го надворешниот воздух, осигурајте се дека храната е сува и хигиенска конзерва од памук.Информации За стоки Контејнер За Складирање теглата за складирање се состои од премиум материјали, таа е и безбедна за употреба.Божиќ бонбони тегла тоа може храна од и влага.Декоративен Тенџере За Бонбони Погоден за дома, ресторан, итн.Разновиден Сад За Складирање има добри детали за изработка, ќе го користите долго време.Кристално Бонбони Јадење Понатаму, лесно и погодно е за чистење и употреба.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи