.

.

New
Случај RLSOCO за Yamaha MG06X /MG06 /AG06 /AG06MK2 /AG03 /AG03MK2 Канал миксер

Случај RLSOCO за Yamaha MG06X /MG06 /AG06 /AG06MK2 /AG03 /AG03MK2 Канал миксер

DEN 367.84

Стока
Во продавницата

Одлична компатибилност -Овој случај е компатибилен со Yamaha MG06 / MG06 X / AG06 / AG06 MK2 / AG03 / AG03 MK2 Канал миксер и други слични миксери (само за продажба, само уредот не е вклучен). Одлична заштита - случајот е силен и издржлив што нуди голема заштита на вашиот миксер во студиото и неговите додатоци. Тешката надворешна обвивка е тешка, издржлива и изгледа фантастично. Супериорни материјали - тврдата надворешна обвивка е тешка и изгледа фантастично. Внатрешноста на случајот е поставена со меките фланели, заедно со мека подлога за шок-анти во горниот капак што ги одржува вашите предмети вклопуваат ситно, додека спречуваат гребнатини. Лесно носење - Компактна големина со мека лента за рачки, многу е погодно да ги носите со вас каде и да одите. Обезбедување на квалитет -Споредба на пазарот, нашиот случај е направен од зелени материјали. Нашите производи користат квалификувани материјали, кои се овластени за ROHS! Тешка обвивка со едногодишно уверување.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи