.

.

New
Суштински елементи 5 пакет: Активно за обука за тренинг за атлетски тренинзи за мажи за брзо сушење Атлетски теренски резервоар без ракави без ракави

Суштински елементи 5 пакет: Активно за обука за тренинг за атлетски тренинзи за мажи за брзо сушење Атлетски теренски резервоар

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

100% полиестер. Повлечете го затворањето. Машински миење. Удобни активни кошули за мажи - Имањето вистинска активна облека ви помага да го искористите максимумот од тренингот. Затоа ги дизајниравме нашите машки атлетски кошули со сите карактеристики потребни за да ви помогнеме да го извршите најдоброто. Одликувајќи се со лесна ткаенина и лесен за носење стил што ќе ве одржува удобно и суво за време на сите ваши омилени активности. Кошули за брзо сушење теретани за мажи - потењето може да ве спречи да се движите удобно. Нашите кошули за теретани за мажи нема да ви овозможат да ги потите овие мали работи, благодарение на нејзината технологија за брзо сушење. Ние користиме 100% полиестерска ткаенина за нашите кошули за вежбање за мажи, што е материјал за влага. Потта се суши побрзо, спречувајќи ги активните кошули за теретани да не се натопат и тешки. Перформанси -плетена ткаенина - Кога станува збор за најдобрата ткаенина за активни машки кошули, Полиестер обезбедува најмногу придобивки. Не само што се исуши брзо, туку овозможува и одлична подвижност. Нашите атлетски кошули за мажи ви даваат слобода на движење. Тоа е дише, лесен и издржлив, совршен за часови на интензивно вежбање, спортска активност и обука на сила. Стилски и функционален - На секој човек му треба убав пар кошули за вежбање што се стилски и функционални. Нашите машки кошули за спортска сала се достапни во модерни, разноврсни дизајни кои изгледаат и се чувствуваат одлично. Совршено за каква било активност - Уживајте во каква било активност со активната облека на нашите мажи, од кошарка, тренингот, салата, пешачење, трчање, возење велосипед и многу повеќе. Исто така е доволно удобно што можете да носите пар секој ден, како подлега, без разлика дали е за лов, дома или во кој било обичен амбиент. После употреба, фрлете во машината за перење за лесно чистење или миење со рака за да го зачувате квалитетот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи