.

.

New
Кафеава и чаша сина мачка ириса стакло кукла очите на жицата игла за игла за игли за занаетчиство за занаетчиство

Кафеава и чаша сина мачка ириса стакло кукла очите на жицата игла за игла за игли за занаетчиство за занаетчиство

DEN 590.40

Стока
Во продавницата

Единствени стаклени очи-сет од 2 кафеави и сини сини мачки рачно изработени стакло око кабохони ќе додадат живот на вашите креации. Приложени на натписи со жица - Совршено за додавање на креирани креации на суштества со додавање на капка лепак на крајот и вметнување во вашите суштества. Зачудувачки дизајн - Овие детални стаклени очи на кукли со кукли се воодушевувачки за да ги погледнат. Стаклените кабини - Рефлексиите прикажани на сликите се од осветлувањето што се одразува на стаклените површини, нема рефлексии во самите очи. Wireица за наведнат - можете да создадете јамка за шиење на очите наместо да ги вметнувате со клешти за нос на накит. Единствени стаклени очи-сет од 2 кафеави и сини сини мачки рачно изработени стакло око кабохони ќе додадат живот на вашите креации. Приложени на натписи со жица - Совршено за додавање на креирани креации на суштества со додавање на капка лепак на крајот и вметнување во вашите суштества. Зачудувачки дизајн - Овие детални стаклени очи на кукли со кукли се воодушевувачки за да ги погледнат. Стаклените кабини - Рефлексиите прикажани на сликите се од осветлувањето што се одразува на стаклените површини, нема рефлексии во самите очи. Wireица за наведнат - можете да создадете јамка за шиење на очите наместо да ги вметнувате со клешти за нос на накит. Стаклените очи на жицата пин -натписи се совршено прилагодени за додавање на живот на вашите почувствувани суштества! Едноставно додадете капка лепак на врвот на иглата на задниот дел од окото и вметнете во вашата креација. Wireицата исто така може да се претвори во јамка со пар клешти за нос на накит, за шиење на вашите меки кукли и скулптури.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи