.

.

New
Стобок Мачка Качување Пост Стојат Маче Гребење Дрво Миленичиња Играчки Материјали

Стобок Мачка Качување Пост Стојат Маче Гребење Дрво Миленичиња Играчки Материјали

DEN 440.00

Стока
Во продавницата

Добро е изработен од врвен материјал за издржлива и практична употреба. Може да се користи за гребење и качување на мачката, така што софата од ткаенина, дрвениот мебел и чевлите можат да избегаат од гребење. Подлогата за мачки е добра за одмор и спиење по долго играње. Дајте им на вашите мачки различни и интересни соиграчи. Играчката За Мачки е дизајнирана според хоби и навики на мачки.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи