.

.

New
Бебе Девојка Предвидувања &засилувач; Совети Бебе Туш, Мечето Предвиди Новороденче Деца Игра, Нов Родител Порака Совети Книга Мама Тато Да Биде Спомен Партија Кори?

Бебе Девојка Предвидувања &засилувач; Совети Бебе Туш, Мечето Предвиди Новороденче Деца Игра, Нов Родител Порака Совети Книга

DEN 175.84

Стока
Во продавницата

1) Количина И Димензија : Секој пакет вклучува 30 картички за игри . Мерење 5 х 7 инчи. 2) Материјал : ние користиме дебели и тешки картички наместо слаби и тенки картички. Мат финишот спречува размачкување на мастило дури и со помош на гел пенкала. Овие картички од висока класа се совршени украси за маса за игра за туширање за бебиња или забава за откривање пол. 3) Уникатен Дизајн : картичките за игри се со двострано печатење. Ние користиме врвни мастила за да ги претставиме прекрасните детали за дизајнот и боите. 4) Неутрална Тема : Нова Книга За Совети За Родителска Порака Мама Тато Да Биде Спомен Партија Корист Материјали Декорација. за туш за бебиња за момче или девојче, забави за откривање пол или ко-ед.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи