.

.

New
Домашен салата за домашна фитнес прилагодлив каиш за глуждот Д-прстен за прицврстување за додатоци за фитнес опрема за кабелска машина

Домашен салата за домашна фитнес прилагодлив каиш за глуждот Д-прстен за прицврстување за додатоци за фитнес опрема за кабелска

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Прилагодлива лента за глуждот, погоден за мажи и жени од сите возрасти. Засилениот Д-прстен и цврстите челични рабови можат да спречат да се носи или кине. Фитнес прицврстување, што може да се искористи за подобрување на јачината на колковите и нозете, да го обликувате вашето тело и да ја подобрите брзината на трчање. Име на артикалот : лента за фитнес глужд. Материјал : Најлон, челична тока. Прилагодлива лента за глуждот, погоден за мажи и жени од сите возрасти. Засилениот Д-прстен и цврстите челични рабови можат да спречат да се носи или кине. Фитнес прицврстување, што може да се искористи за подобрување на јачината на колковите и нозете, да го обликувате вашето тело и да ја подобрите брзината на трчање. Име на артикалот : лента за фитнес глужд. Материјал : Најлон, челична тока. Прилагодлива лента за глуждот, погоден за мажи и жени од сите возрасти. Засилениот Д-прстен и цврсти челични рабови можат да спречат каишот на глуждот да носи или кине. вашето тело и подобрување на вашата брзина на трчање. Име наITEM : фитнес лента за глуждот : најлон, челична токалка : 2pcsfeatures : прилагодлива, приврзаност, поддршка за нозе Ширина : 7,5 см/2.95 "(приближно.) Проширена должина : 38cm/14,96" (приближно) Белешка : Може да има мала грешка со големината за рачно мерење. Да се ​​направи на различен ефект на осветлување и поставување на монитор, бојата на вистинската ставка не може точно да ја одразува бојата на сликите. Пакетот вклучува : 2 x фитнес лента за глуждот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи