.

.

New
АДАТА 1ТБ ХВ620С УСБ3. 1 Тенок 11,5 мм 2,5-инчен Пренослив Хард Диск Црн

АДАТА 1ТБ ХВ620С УСБ3. 1 Тенок 11,5 мм 2,5-инчен Пренослив Хард Диск Црн

DEN 848.00

Стока
Во продавницата

Тенок пренослив хард диск-дебелина само 11,5 мм (0,45"). Од серијата перформанси На Адата. USB powered-USB3. 1 Интерфејс, целосно наназад компатибилен СО USB3. 0 и USB2. 0. Брзина на пренос ДО 90МБ/сек. Сјаен црн дизајн-1тб капацитет за складирање. 1tb AData HV620 S Тенок USB3. 1 пренослив хард диск со дебелина од само 11,5 mm. Стилски сјаен црн дизајн и неверојатни брзини на пренос до 90 MB/сек. лесно се Вклопува во торба или џеб и се напојува целосно СО USB порта или и десктоп или лаптоп компјутер. Сината ЛЕР укажува на активност за пренос на податоци. Црно издание.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи