.

.

New
ФУК РИБА Муслин Бебе Бурп Крпи 6 Пакет Премиум Памук Подригнување Партали За Новороденче Ултра Мека И Абсорбента Унисекс Плукаат Партали За Момчиња И Девојчиња Сов

ФУК РИБА Муслин Бебе Бурп Крпи 6 Пакет Премиум Памук Подригнување Партали За Новороденче Ултра Мека И Абсорбента Унисекс Плукаат

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Пониско СОБИРАЊЕ : технологијата Пред перење ја прави нашата крпа за подригнување на бебето мека и мека,во голема мера го намалува намалувањето по миењето. УНИКАТНИ КРПИ ЗА ПОДРИГНУВАЊЕ за БЕБИЊА-крпите за подригнување за бебиња поставени за момчиња и девојчиња се 6 персонализирани обрасци, погодни за унисекс новороденче. Секоја крпа за подригнување има димензии 20 х 10 инчи, што ја прави совршена големина за да го заштитите рамото од оние прекрасни плукања. Нема повеќе подригнување и плукање по целата облека на бебето и фустанот на мама. ОДЛИЧНО АБСОРБЕНТА и ДИШЕ – нашите крпи за подригнување од муслин се направени од чист памук,обезбедуваат супериорна апсорпција, запирање на лигавење и плукање до вашата облека.Ултра мек, дише, удобен и бесшумен. Ќе биде паметен избор за бебе. МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН - овие унисекс партали за подригнување прават одлична работа на лигавење и плукање на бебето.Не само што може да се користи како крпи за бебиња, туку и совршено за подригнување партали, менување пелени и крпи за лице. Може да се користи и за чистење на лицето, отстранување шминка, крпи за раце ,бебешки лигавчиња и така натаму. Правејќи ја задолжителна опрема за патување. ИДЕАЛЕН ТУШ За БЕБИЊА Идеален туш за бебиња или подарок за новороденчиња-тоа е суштински предмет за новите родители.Овие прекрасни крпи за подригнување се погодни и за момчиња и за девојчиња, лесно се мијат и брзо се сушат. Совршен за подароци за туширање за бебиња, божиќни подароци или подароци за роденден.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи