.

.

New
Пост за гребење мачки Со Гребење На Мачки Од Сисал Јаже, Интерактивна Област за Играње и Пречка За Гребење На Мебел За Виси Играчки ОД ПЕТМЕЈКЕР

Пост за гребење мачки Со Гребење На Мачки Од Сисал Јаже, Интерактивна Област за Играње и Пречка За Гребење На Мебел За Виси

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

ЗДРАВО ГРЕБЕЊЕ-со столб за гребење покриен со сисална ткаенина, одвраќањето на вашето домашно милениче да го користи вашиот мебел за да ги изостри и скрати ноктите никогаш не било полесно. Постот за мачки е идеална висина за истегнување и гребење за мачки од сите возрасти. ЗАБАВНО ТРКАЛО СО СИРЕЊЕ-интерактивниот дизајн им овозможува на топчињата да се тркалаат низ патеките кога вашата мачка ќе ги допре и ќе ви овозможи да се придружите на забавата со вртење на топката назад кон вашата мачка. Секоја топка има мало ѕвонче внатре за да го забавува вашето домашно милениче кога сте отсутни. ВИСЕЧКА ИГРАЧКА-висечката кадифена играчка со ѕвонче внатре ќе ги стимулира сетилата и природните инстинкти на вашите мачки. Вашето маче ќе се забавува со часови кога ловат, дршат и лилјак на полнетиот глушец што се лула од врвот на столбот за гребење. Кадифен и ЦВРСТ - мебелот за мачки е изграден од издржливо дрво ОД МДФ и покриен со кадифен животински принт црн и сив тепих. Кружната основа од 13 инчи е доволно цврста за да издржи енергична игра и стабилна за употреба од големи возрасни мачки или мачиња. ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ-Материјали : МДФ, Сисал јаже, Тепих, Пластика и Метал. Димензии : (Л) 13 "х (Ш) 13 " х (Ж) 19". Тркало/База : (Ж) 3.5". Користете лесен вакуум колку што е потребно на СИТЕ ГРЕБАНИЦИ За Мачки ПЕТМЕЈКЕР за Мачки во Затворен простор. Боја : Црна и Сива.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи