.

.

New
AEXIT 8mm x синџир и јаже фитинзи 22мм нишка 10мм внатрешна ширина јаже жица кабел клип -клип -жица жица јаже клипови 6 парчиња

AEXIT 8mm x синџир и јаже фитинзи 22мм нишка 10мм внатрешна ширина јаже жица кабел клип -клип -жица жица јаже клипови 6 парчиња

DEN 319.20

Стока
Во продавницата

Главен материјал : цинк позлатен, не'рѓосувачки челик; Содржина на пакетот : 6 x клип за јаже. Име на производот : клип за жица со јаже; Тежина : 453g. Главна боја : сребрен тон; Внатрешна ширина на U-BOLT : 10mm/0,4 ". Големина на седлото : 36 x 26 x 19mm/1,4" x 1 "x 0,75" (L*W*H); Севкупна должина : 42мм/1,7 ". Големина на низата : 8 x 22mm/0,3" x 0,87 "(D*L). Главен материјал : цинк позлатен, не'рѓосувачки челик; Содржина на пакет : 6 x клип за јаже. ; Тежина : 453g. Главна боја : сребрен тон; Unner ширина на U-BOLT : 10мм/0,4 ". Големина на седлото : 36 x 26 x 19mm/1,4 "x 1" x 0,75 "(L*W*H); целокупна должина : 42mm/1.7". Големина на низата : 8 x 22mm/0,3 "x 0,87" (D*L). Изработено од не'рѓосувачки челик за максимална отпорност на корозија и издржливост. Мајно се користи во бродови и садови. Лесно за употреба, совршена опрема.00.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи