.

.

New
5 парчиња 16мм висок рамен месинг зелен 220V прстен осветлен автомобил за само -заклучување на копчето за заклучување на водоотпорен IP65 -

5 парчиња 16мм висок рамен месинг зелен 220V прстен осветлен автомобил за само -заклучување на копчето за заклучување на водоотпорен

DEN 1054.40

Стока
Во продавницата

Боја : Бела, напон : LED напон 3 V, големина : моментално 1 NO1 NC. Е паметен уред : не. Тековна : 3а. Материјал : бакар. Карактеристики : IP65 водоотпорен. Боја : Бела, напон : LED напон 3 V, големина : моментално 1 NO1 NC. Е паметен уред : не. Тековна : 3а. Материјал : бакар. Карактеристики : IP65 водоотпорен. We havewhite,yellow,blue,green,red,orange LED voltais6 V , 12 V , 24 V , 110 V , 220 V-Anti-Vandal IK09/ Sealed IP65-Ring Illuminated-Momentary and Latching 1 NO1 NCMomentary (Resetable) : Means that when you push Switch and then move Прстот, активирачот ќе се врати на првобитната позиција. Латчирање (само-заклучување) : значи дека кога ќе притиснете прекинувач откако ќе се качи и ќе остане во оваа притиснато позиција и нема да се врати во првобитната позиција, освен ако не го притиснете повторно Спецификации наITEM : IS ​​паметен уред : Nocurrent : 3 Amatery : Copper Features : IP65 Водоотпорен модел Број : 16mmswitch Тип : Превртување на копчето за притискање : 1 годишна употреба : CCC, ROHS, CEORIGIN : Cinaacertification на копното : UL, CE, CCCITEM Тип : Прекинувач на прекинување : ЛАТЕНЦИЈА Бела, жолта, сина, зелена, црвена, портокалиран напон : 6 V, 12 V, 24 V, 110 V, 220 VADVANTANT : IP65 водоотпоренматеријал : месинг позлатен од никел.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи