.

.

New
40 ПАРЧИЊА Кутија Агол Заштитници Декоративни, Антички Бронзен Агол Штитник За Дрво Кутија, 1x1 x1 Метал Агол Покритие За Мебел Накит Случај Подарок Кутија

40 ПАРЧИЊА Кутија Агол Заштитници Декоративни, Антички Бронзен Агол Штитник За Дрво Кутија, 1x1 x1 Метал Агол Покритие За Мебел

DEN 604.80

Стока
Во продавницата

●Пакетот Вклучува Ќе добиете 40 парчиња Заштитник Од Агол Од Кутија, со Завртки од 160 парчиња, доволно за да ги задоволите вашите домашни потреби и занаетчиски самостојни потреби. €Соодветна Големина● Штитникот За Рабови На Металниот Декор е 1 x 1 x 1 инч, погоден за избрани занаетчиски проекти и заштита на аголот на работ на мебелот. ●Висококвалитетен Материјал● Декорацијата На Крајните Агли На Мебелот е изработена од метал од легура на железо, цврст и издржлив, добро изработен, дизајниран убаво, лесен за употреба. ●Антички Изглед_ Бронзениот Аголен Заштитник со врежан carан, многу извонреден и убав, обезбедува стар стилски изглед на вашите занаетчиски проекти, може да додаде одличен завршен допир на кутијата за накит. ●Широка Примена● Аголниот Заштитник може да ги спречи аглите да се свиткаат и изгребат, совршен за кутија за накит, кутија за подароци, куфер, кутија со алатки, дрвен мебел, кабинет итн. Заштитникот на аглите на кутијата изгледа убаво и е лесен за употреба, совршен за вашите потреби. Прави вашите занаетчиски проекти да изгледаат убаво завршени.Спецификација : Материјал : метална легура На Железо : 2,5 x 2,5 x 2,5 cm / 1 x 1 x 1 инчен боја : Бронзена Количина : 40 пакетот Вклучува : 40 x Кутија Агол Заштитник160 x Завртки.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи