.

.

New
Швајцарија Швајцарско Знаме Земја Мапа Бизнис Картичка Сопственикот Тенок Бизнис Картичка Паричници Кредитна Картичка Случај Со Печатење Шема за Мажи &засилувач;

Швајцарија Швајцарско Знаме Земја Мапа Бизнис Картичка Сопственикот Тенок Бизнис Картичка Паричници Кредитна Картичка Случај

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

} Алуминиумска легура. ● Избришете со крпа, редовно чистете. Лесен дизајн, лесен за носење. Куќиштето за визит-картички од нерѓосувачки челик е издржливо и не е лесно да се носат визит-картички. ● Куќиштето за визит-картичка е отпечатено со отпечаток избран од нашиот тим, што ја одразува вашата професионалност, како и вашата личност. Задоволството на клиентите е најголемата цел на нашата група, доколку имате какви било прашања, можете да не контактирате преку е-пошта. Професионални Држачи За Визит-Картички Од Нерѓосувачки Челик Тенок Организатор На Куќиште За Картички За Мажи И Жени.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи