.

.

New
Азиеда 220мм „Фенси мустаќи“ метални кутии со калај/складирање

Азиеда 220мм „Фенси мустаќи“ метални кутии со калај/складирање

DEN 252.64

Стока
Во продавницата

220мм x 160мм. Правоаголен метален обвивка за капакот на капакот. Обложена со кокошка за храна. Одликувајќи се со дизајн од еден од нашите талентирани дизајнери. Други достапни големини. Чувајте нешто од хартиени клипови до слатки во овој прекрасен калај за капакот на капакот. За капакот на затворањето Snap е отпечатен со уникатен дизајн и сите наши канти се обложени со лак за храна; правејќи ги идеални за подароци за завиткување на подароци. Големина : Ширина : 224mmheight : 164mmdepth : 25mmvolume : 450ml (15,8 fl oz) цена е по индивидуален калај. Забележете дека ливчињата се испорачуваат празни, сликите се само за илустративни цели.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи