.

.

New
Јојофуни Транспарентна Козметичка Кутија За Складирање Јасна Шминка Организатор Козметичка Витрина За Накит Додатоци За Коса Убавина Производ За Нега На Кожа Орг

Јојофуни Транспарентна Козметичка Кутија За Складирање Јасна Шминка Организатор Козметичка Витрина За Накит Додатоци За Коса

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Погоден за предлози за брак, свадби, родендени, годишнини итн. Благородна и елегантна мала кутија за накит, висококвалитетен, безбеден и луксузен изглед. Ново дизајнираната кутија за складирање не е погодна, но исто така убава. Едноставен и убав, совршен подарок за пријателите и семејството. многу погоден за носење мали накит кога имате патување. Погоден за предлози за брак, свадби, родендени, годишнини итн. Благородна и елегантна мала кутија за накит, висококвалитетен, безбеден и луксузен изглед. Ново дизајнираната кутија за складирање не е погодна, но исто така убава. Едноставен и убав, совршен подарок за пријателите и семејството. многу погоден за носење мали накит кога имате патување. Опис дали сеуште сте загрижени дека нема да најдете деликатна и соодветна кутија за складирање накит? Не грижете се, нашата кутија за накит може да ги исполни вашите барања, која е изработена од висококвалитетно стакло и бакарна шипка, која може да се користи долго време и не се оштетува лесно. Изгледот е многу убав и добар избор за употреба за накит, прстени и обетки. Карактеристики-Боја : како што е прикажано-Материјал : Стакло И Бакарна Лента - Големина : 12. 80Х12. 80Х7. 50см/ 5. 03Х5. 03Х2. 95 инчен Пакет, Вклучувајќи 1 х Кутија За Накит.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи