.

.

New
Филтер-Чудовиште Замена Компатибилен Со Брајант / Превозникот Бесконечност 20 х 25 МЕРВ 15 Прочистувач На Воздух Кертриџ

Филтер-Чудовиште Замена Компатибилен Со Брајант / Превозникот Бесконечност 20 х 25 МЕРВ 15 Прочистувач На Воздух Кертриџ

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

РЕЈТИНГОТ МЕРВ 15 помага да се намалат поленот, прашината, првутот од домашни миленици, спорите на мувла, грините од прашина, вирусите, бактериите и другите алергени во воздухот. Ги ублажува алергиите и иритациите на синусите. Се препорачува да се замени еднаш годишно во нормални услови, или почесто во тешки воздушни услови. Нормална Големина : 20 х 25 х 3 1/2 инчи Вистинска Големина : 20 7/10 х 24 2/5 х 3 1/2 инчи. Може да се користи и во секој клима уред, средство за чистење воздух или печка за која е потребен филтер за печка од 20 х 25 х 3 1/2 инчи.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи