.

.

New
Дукерс Д28АР-ГС1 17 кубни. фт. Една Врата Стакло Дофат-Во Фрижидер, Комерцијални Одделение

Дукерс Д28АР-ГС1 17 кубни. фт. Една Врата Стакло Дофат-Во Фрижидер, Комерцијални Одделение

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Убава една врата стакло дофат-во фрижидер со 17 кубни. фт. капацитет. Температурен опсег : 33°F до 41°F. 1/5 кс врвен монтиран компресор за ладење со висока ефикасност. Прилагодливи тешки полици за неограничен потенцијал. Димензии (W x d x h) : 27 1/2 "x 32 5/8 " x 80 3/8". жица полици, кабел за напојување. жица полици, кабел за напојување. Дукерс Д28АР-ГС1 има стаклена врата која лесно се отвора и затвора автоматски. Користејќи калено стакло, нерѓосувачки челик се користи и за внатрешни и за надворешни работи за подобра издржливост и сигурност. Четири тркалца ви овозможуваат да ја поставите единицата насекаде, а потоа да ја заклучите на своето место. Вклучува прилагодливи жичани полици.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи