.

.

New
Стабилизатор на Xunmaiffe Mini Gimbal за паметен телефон, 3-оска рачен стабилизатор на Gimbal со Vlog YouTuber Auto Panoramas Motion Time Lapse Control App Control Recoding Rocking Vlog

Стабилизатор на Xunmaiffe Mini Gimbal за паметен телефон, 3-оска рачен стабилизатор на Gimbal со Vlog YouTuber Auto Panoramas

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Преклопна забава : тежина само 405g, преносен, лесен и и привлечно е погодно да се фрли во ранец за вашата следнавост. Режимот на подготвеност ви овозможува да го користите вашиот паметен телефон кога ќе се склопи gimbal, овозможувајќи ви да започнете повторно да снимате во ниеден момент. Елиминирајте го тресењето : со 3-оски гимбал што ефикасно ги намалува несигурните снимки, 3 испорачува супер мазна, стабилизирана слика. Дизајн на ултра-реакција на ултра реагира на вашите движења во реално време, дозволувајќи ви да се фокусирате повеќе на моментот кога ќе се најде. Ергономски зафат : Благодарение на неговиот интелигентен дизајн, стабилизаторот на гимбал може да се одржи во периоди на време. Удобниот зафат совршено се вклопува во дланката, овозможувајќи ви да создадете без ограничувања. Уреди дебелина ≤ 9,5 mm; Ширина : 62-88 mm ▪Панар Опсег : -162,5 ° до 170,3 ° опсег на опсег : -85,1 ° до 252.2 ° ▪ Трилт Опсег : -104,5 ° до 235,7 ° Совети : ▪Себај осигурете се дека вашиот Инсталиран е телефон и во состојба на физичка рамнотежа, пред да се вклучи гумбалот. И не користете брзо полнење! Ако имате проблеми со производот, ве молиме испратете ни е -пошта и ние ќе бидеме среќни да ви помогнеме.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи