.

.

New
Geltdn ретро фиксна телефон изработена од ABS антички фиксен телефон стар кабел за редицирање за домашна канцеларија хотел бар читална соба

Geltdn ретро фиксна телефон изработена од ABS антички фиксен телефон стар кабел за редицирање за домашна канцеларија хотел бар

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Материјал : АБС пластична/легура на цинк. Метод на поставување : Тип на седиште. Телефонска категорија : Кабел телефон. Изглед : Антички/занает/антички телефон. Сцената е погодна за : Студија за спална соба за дневна соба Кафе ресторан хотел канцеларија. Материјал : АБС пластика/легура на цинк Метод на легура : Седиште Типифон Категорија : Кабел фонеапс : Антички/занает/антички Телефонет сцена е погодна за : Студијата за спална соба за дневна соба Студија Кафе бар ресторан хотел канцеларија.1. Текстурата на металната рачка, средината на рачката усвојува шема на ленти за апс, тежината и раката се чувствуваат коегзистираат, а одличното чувство на рака е луксузно искуство.2. Метална рачка со слушалка, тежина и чувство коегзистираат, текстура и убавина коегзистираат. Ние користиме добри материјали за да го направиме слушалката, што не само што се чувствува добро, туку има и сјај за да ги задоволи вашите потреби.3. Заграда за легура на цинк. Заградата е изработена од метална позлата и треба само посебна заграда. Има силна цврстина и добра текстура. Не е лесно да се скрши и е добро за заштита на рачката.4. Дното е мазно и полирано, а производот е притиснато со абразивни алатки за да биде убаво за да се покаже обезбедување на квалитет и да значи сомнителност. Висина од 20смнен тежина : 0,95 kggross Тежина : 1,50 kgpackage Вклучува : 1*Телефон.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи