.

.

New
Зоолошката Градина За Галење Слон Плишано Животно Плиши, Подароци За Деца, Диви Животни Од Дивиот Свет Онез Бабиез, Плишана Играчка Од Слон 6 Инчи

Зоолошката Градина За Галење Слон Плишано Животно Плиши, Подароци За Деца, Диви Животни Од Дивиот Свет Онез Бабиез, Плишана

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

На вашето малечко ќе му се допадне чудниот изглед на оваа кадифена играчка од сив слон со закривено стебло и флопи уши кои молат за игра. Величествената дива и слободна природа на сафари зрачи од овие реални плишани животински слонови што го прават совршен подарок за мали деца. Малите плишани животни за деца прават одлични играчки за мали деца и подароци за девојчиња со талент за сафари животни и меки животински кадифен играчки. Детските играчки штотуку станаа подобри со висококвалитетни слатки животни полнети со слонови со издржливи шевови и подготвен за забава. Комбинирајќи ја играта со практиките за одржување На Земјата, Зоолошката Градина За Галење е посветена на обезбедување на малите слатки и милувачки кадифни играчки направени од рециклирани шишиња со вода.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи