.

.

New
Налепници за светкави нокти на Амонида, налепници за нокти за осветлување од 7 парчиња NFC со кутија за складирање, паметни LED светлосни извори 7 бои налепници за нокт?

Налепници за светкави нокти на Амонида, налепници за нокти за осветлување од 7 парчиња NFC со кутија за складирање, паметни

DEN 1020.80

Стока
Во продавницата

1,2 x 0,8cm / 0,47 x 0,31in Функција : Налепница за нокти NFC е производ со висока технологија на кој не му треба напојување и може автоматски да трепка кога ќе се сретне со сигналот NFC. 【Големина и боја】 Оваа налепница за емитување на светлина NFC има единечна големина од 0,47 x 0,31 инчи, а 7 парчиња можат да испуштаат 7 различни бои : темно сина, бела, светло сина, црвена, жолта, виолетова и зелена боја. Лепете на чипот на налепницата за нокти NFC и изложете ја LED светлото. Соблечете ја омилената налепница за нокти. Ви благодариме за вашето разбирање. Исчистете ги и исечете ги ноктите и нанесете слој на јасен лак за нокти.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи