.

.

New
N/A Антички фиксни телефонски гроздобер фиксна кабелска картичка Европски бел изработен од лична карта за лична карта за лична карта бесплатна домашна канцеларија

N/A Антички фиксни телефонски гроздобер фиксна кабелска картичка Европски бел изработен од лична карта за лична карта за лична

DEN 203.20

Стока
Во продавницата

Тоа е вистински фиксни телефон, може да се користи низ целиот свет. Нема надворешно напојување, нема батерија, директно со тековната работа на телефонската линија. Тој одговара дома, канцеларија, хотел и друго место што го сакате. Направено е од смола и метал 。. Функција за слободни раце , Функција за повторно бирање , светло на грбот на екранот。. Тип на жица : Corded Voice Mail : Notype : Телефони : Worldwidestyle : Fichline Phonemateric : Resin, Metalocation : Дома, канцеларија, вистински фиксни телефонски телефон, може да се користи низ целиот свет. Не е надворешно напојување, нема батерија, директно со тековната работа на телефонската линија .Тој костум дома, канцеларија, хотел и друго место што го сакате. Тоа е направено од смола и метал。dtmf/fsk повикувач на идифицирање и повици за појдовни повици. Навикнете се на тоа два или три дена.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи