.

.

New
Jydbrt 3 инчен фото албум мини инстант слика за складирање на куќи за филм за филм Cute Bunny Албум Фотографија

Jydbrt 3 инчен фото албум мини инстант слика за складирање на куќи за филм за филм Cute Bunny Албум Фотографија

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Одлични подароци за деца, родендени, годишнини за свадби, ангажмани, дипломирања, итн. Добар начин за зачувување на меморијата. Чувајте ги фотографиите на безбедно место. Стилски, дизајнот го прави вашиот живот полн со сонце. Големина : 11,5 см * 15,5 см * 2,5 см. Одлични подароци за деца, родендени, годишнини за свадби, ангажмани, дипломирања, итн. Добар начин за зачувување на меморијата. Чувајте ги фотографиите на безбедно место. Стилски, дизајнот го прави вашиот живот полн со сонце. Големина : 11,5 см * 15,5 см * 2,5 см. Карактеристика : Одлични подароци за деца, родендени, годишнини за свадби, ангажмани, дипломирања, итн. Добар начин за зачувување на меморијата. Спроведете ги фотографиите на безбедно место.СТИСКИ, дизајнот го прави вашиот живот полн со сонце. Големина : 11,5 см * 15,5 см * 2,5 смматеријал : PU + PPTHE пакетот вклучува : 1 x фото албуми : Поради рачно мерење, ве молиме, дозволете грешка од 0-1 см. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да наддавате. Да се ​​однесувате на разликите помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодарам!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи