.

.

New
myCartridge Phoever Реконструирана Замена На Касета Со Мастило За Epson 702XL 702 XL T702XL За Работна Сила PRO WF-3720 WF-3730 WF-3733 Печатач

myCartridge Phoever Реконструирана Замена На Касета Со Мастило За Epson 702XL 702 XL T702XL За Работна Сила PRO WF-3720 WF-3730

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Содржина на пакетот : Комбиниран Пакет Со Касети Со Мастило Со Висок Принос (1 X T702 XL120 Касета Со Црно мастило, 1 X T702 XL220 касета Со мастило Cyan, 1 X T702 XL320 Кертриџ Со мастило Magenta, 1 X T702 XL420 Кертриџ Со Жолто мастило). Принос на страница : 1.100 Страници НА Црн кертриџ 702 XL, 950 Страници на кертриџ со мастило во боја 702 XL (на 5% покривање на хартија А4). Компатибилни Печатачи : Работна Сила ПРО WF3720 / WF3730 / WF3733. Премиум Мастило за да донесете Текстови-Јасни, Фотографии-Живописни и Линии-Конзистентни. Најновата технологија на чипсет овозможува компатибилност со сите печатачи кои користат касети СО мастило 702 XL.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи