.

.

New
Ирвин 60511 вежба 11/64HSS картичка ХА

Ирвин 60511 вежба 11/64HSS картичка ХА

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Серија : 605. Тип : Картиран со општа намена. Дијаметар : 11/64 in. Флејт Тип : Спирала. Агол на точка : 118 deg. Серија : 605. Тип : Картиран со општа намена. Дијаметар : 11/64 in. Флејт Тип : Спирала. Агол на точка : 118 deg. Ирвин 11/64 in. Dia. x 3-1/4 in. L Bige Speed ​​Steel Dript Bit Straight Shank 1 PC.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи